Oferta

RADOSNA Akademia Piłkarska

,,Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zawodników chcących spełniać marzenia... bo Piłka Nożna to coś więcej niż sport, to sposób na marzenia... i pamiętaj, walcz o nie, bo nikt za Ciebie tego nie zrobi!!!"

Zapraszamy wszystkie dzieci od 5 roku życia. 

KONTAKT:

Tel. 730 077 784

E-mail: biuro.apradosc@gmail.com

ZAPISY:

1. Wyślij do Nas e-mail o treści: (Pierwszy Trening + Imię Zawodnika + Rok urodzenia) lub Zadzwoń (tel. 730 077 784)

*Pierwszy Trening GRATIS

2. Otrzymasz Oficjalne Zaproszenie do Akademii oraz Szczegółowe wskazówki naszych działań.

ZAPRASZAMY!

Obozy sportowe z Akademią Piłkarską RADOŚĆ

Wypoczynek połączony z największą pasją jaką jest Piłka Nożna to priorytet naszych obozów. Organizujemy zgrupowania letnie oraz zimowe w specjalnie wybranych obiektach, które spełniają nasze wymagania. Każdy z uczestników obozu otrzymuje upominek.

Sklep Akademii Piłkarskiej RADOŚĆ

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu AP Radość:

SKLEP AP RADOŚĆ

*Do pobrania:

REGULAMIN AP RADOŚĆ 

Numer Konta

AKADEMIA PIŁKARSKA RADOŚĆ

SANTANDER: 31 1090 1753 0000 0001 3262 8799

 

Trenerzy
Łukasz
Budryk

Trener Roczników 2003/2004 (kontakt 602 675 740) Łukasz Budryk – Trener oraz założyciel Akademii Piłkarskiej Radość. Pasja i zamiłowanie do Piłki Nożnej towarzyszy mu od najmłodszych lat, nieprzerwanie kontynuuje przygodę z piłką nożną, zarówno od strony merytorycznej jak i praktycznej. Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, nieprzestający się doskonalić poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Trener z dyplomem UEFA A - potwierdzony przez PZPN. Charakteryzuje się w świecie Trenerskim spokojem i opanowaniem. Przez młodych Zawodników wskazywany jako największy motywator. Rodzice i Opiekunowie Zawodników cenią go za rzetelną prace i wysoki poziom organizacji. Społeczność lokalna w 2014 roku za sprawą Stowarzyszenia Inicjatywy dla Wawra wyróżniła i nagrodziła Trenera Łukasza nagrodą ,,Wawerczyka Roku 2014" za wzorową pracę pedagogiczną wśród dzieci i młodzieży.

Katarzyna
Jurkowska

Katarzyna Jurkowska - Manager ds. Marketingu Sportowego. Absolwentka SGH kierunek Finanse. Marketing Sportowy ukończyła w Polskiej Akademii Sportu. Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i webinarium o tematyce sportu, piłki nożnej. Przygodę z social media i marketingiem zdobyła w Harvard Business Review Polska, Franklin Covey Polska oraz Francuskim Instytutem Gospodarki Polska.

Monika
Trenda

Trenerka Roczników 2011/2012 (kontakt 791 300 803). Monika Trenda - Trener II klasy Piłki Nożnej, Absolwentka AWF w Warszawie. Empatyczna i zawsze uśmiechnięta, zaszczepia u najmłodszych zawodników radość z ruchu i miłość do piłki nożnej.

Karol
Bataszow

Trener Roczników 2009/2010 (kontakt 509 138 749). Karol Bataszow - Trener z licencją Grassroots C oraz Corver Coaching. Pasjonat piłki nożnej, który zaraża pozytywnym podejściem oraz zaszczepia u najmłodszych zawodników chęć uprawiania futbolu.

Michał
Gajownik

Trener Roczników 2013/2014. Michał Gajownik - Trener z licencją Grassroots C. Młody, ambitny, zawsze uśmiechnięty trener dążący do realizacji swojej pasji. Swoim pozytywnym, pełnym zaangażowania podejściem zaraża najmłodszych do uprawiania piłki nożnej. Trener dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.