O nas

RADOSNA Akademia Piłkarska 

Tu zaczyna się futbol...

Akademia Piłkarska Radość narodziła się z ogromnej pasji i zamiłowania do piłki nożnej. 

Swoją działalność opiera na profesjonalnej organizacji oraz sprawdzonej metodzie szkoleniowej. 

AP Radość spełnia również funkcje wychowawczą poprzez edukację sportową.

 

Trenerzy pracujący w Akademii dzięki ogromnej wiedzy popartej praktyką szkolą młodych Zawodników.

 

Akademia kładzie duży nacisk na edukacje sportową, rozwój szlachetnych postaw społecznych jak i rywalizacji w duchu FAIR PLAY.

 

U nas KAŻDY dostaje szansę. 

 

,,RADOŚĆ – SPORT – EDUKACJA”

KONTAKT:

Tel. 730 077 784

E-mail: biuro.apradosc@gmail.com 

WWW: http://akademiaradosc.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/akademiaradosc

Instagram: https://www.instagram.com/apradosc2015

 

Trenerzy
Łukasz
Budryk

Trener Roczników 2003/2004 (kontakt 602 675 740) Łukasz Budryk – Trener oraz założyciel Akademii Piłkarskiej Radość. Pasja i zamiłowanie do Piłki Nożnej towarzyszy mu od najmłodszych lat, nieprzerwanie kontynuuje przygodę z piłką nożną, zarówno od strony merytorycznej jak i praktycznej. Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, nieprzestający się doskonalić poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Trener z dyplomem UEFA A - potwierdzony przez PZPN. Charakteryzuje się w świecie Trenerskim spokojem i opanowaniem. Przez młodych Zawodników wskazywany jako największy motywator. Rodzice i Opiekunowie Zawodników cenią go za rzetelną prace i wysoki poziom organizacji. Społeczność lokalna w 2014 roku za sprawą Stowarzyszenia Inicjatywy dla Wawra wyróżniła i nagrodziła Trenera Łukasza nagrodą ,,Wawerczyka Roku 2014" za wzorową pracę pedagogiczną wśród dzieci i młodzieży.

Katarzyna
Jurkowska

Katarzyna Jurkowska - Manager ds. Marketingu Sportowego. Absolwentka SGH kierunek Finanse. Marketing Sportowy ukończyła w Polskiej Akademii Sportu. Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i webinarium o tematyce sportu, piłki nożnej. Przygodę z social media i marketingiem zdobyła w Harvard Business Review Polska, Franklin Covey Polska oraz Francuskim Instytutem Gospodarki Polska.

Monika
Trenda

Trenerka Roczników 2011/2012 (kontakt 791 300 803). Monika Trenda - Trener II klasy Piłki Nożnej, Absolwentka AWF w Warszawie. Empatyczna i zawsze uśmiechnięta, zaszczepia u najmłodszych zawodników radość z ruchu i miłość do piłki nożnej.

Karol
Bataszow

Trener Roczników 2009/2010 (kontakt 509 138 749). Karol Bataszow - Trener z licencją Grassroots C oraz Corver Coaching. Pasjonat piłki nożnej, który zaraża pozytywnym podejściem oraz zaszczepia u najmłodszych zawodników chęć uprawiania futbolu.

Michał
Gajownik

Trener Roczników 2013/2014. Michał Gajownik - Trener z licencją Grassroots C. Młody, ambitny, zawsze uśmiechnięty trener dążący do realizacji swojej pasji. Swoim pozytywnym, pełnym zaangażowania podejściem zaraża najmłodszych do uprawiania piłki nożnej. Trener dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.